Aktualności

Jako partner tegorocznej konferencji International Project Management Association Polska z przyjemnością informujemy, że 9 października w wyniku obrad jury Polish Project Excellence spośród wszystkich zgłoszonych projektów wyłoniono finalistów konkursu na najlepiej zarządzany projekt PPEA 2016. Laureatów poznamy 17 listopada podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w szczególnym miejscu – w Centrum Produkcji Filmowo-Telewizyjnej ATM Studio w Warszawie.

More

Konferencja International Project Management Association Polska od lat gromadzi wyjątkowych ludzi, którzy poprzez swoje działania propagują ideę zarządzania projektami w Polsce i na całym świecie. To wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu wszystkich pasjonatów zarządzania projektami, reprezentujących różnorodne branże. XIX Konferencja IPMA Polska odbywać się będzie w dniach 17–18 listopada br. w Sound Garden Hotel w Warszawie przy ulicy Żwirki i Wigury 18. Tegoroczna edycja konferencji jest organizowana w formule międzynarodowej. Będą w niej uczestniczyć project managerowie z Polski i z zagranicy.

More

Konkursy, w ramach których przedsiębiorcy mogą pozyskiwać dotacje unijne wspomagające ich rozwój, nabierają coraz większego tempa. 
Aplikować można zarówno o środki wojewódzkie (kryterium: miejsce prowadzenia działalności), jak i ogólnopolskie.

More

Z przyjemnością informujemy, że kilkunastu ekspertów F5 Konsulting zyskało międzynarodowy certyfikat potwierdzający kompetencje i umiejętności w obszarze zarządzania projektami na poziomie IPMA-D.

More

Kodeks Dobrych Praktyk Restrukturyzacji powstał w ramach drugiej edycji kampanii: „For better data flow – praktykuj efektywne transakcje”. W opracowaniu kodeksu brała udział Małgorzata Kuik, Partner F5, która obok innych specjalistów z bogatym doświadczeniem w obszarze restrukturyzacji, należy do grona ekspertów Rady Programowej kampanii.

More

II edycja kampanii edukacyjnej „For better data flow – praktykuj efektywne transakcje” dobiega końca. Kodeks Dobrych Praktyk Restrukturyzacji, w tworzeniu którego brała Małgorzata Kuik, Partner F5, zostanie zaprezentowany po raz pierwszy podczas III Polskiego Kongresu Prawa Restrukturyzacyjnego, KongRes 2016, który będzie miał miejsce 16-17 czerwca br. w Warszawie.

More
Business advisory services
Transaction and financial advisory services
F5 Project Management
Human capital management
European advisory services and international projects
Improving the efficiency and quality of public services
F5 Academy Business Training