Wydarzenia

22 listopada kilkudziesięciu reprezentantów różnorodnych środowisk biznesowych i instytucji otoczenia biznesu wzięło udział w czwartej edycji Diversity Business Meetings in Poznań, poświęconej tematyce budowania zaangażowania w różnorodnym środowisku biznesowym. Uczestników DBM gościł w swoich progach Aquanet. 

More

Już 22 listopada (g. 11:00 - 16:20) w siedzibie Aquanet odbędzie się czwarte seminarium z cyklu Diversity Business Meetings in Poznań, poświęcone tematyce budowania zaangażowania w organizacjach. Organizatorami wydarzenia są: Uniwersytet Ekonomiczny, Grant Thornton, F5 Konsulting oraz Diversity Hub.

More
October 3, 2016

Debata Circular Economy

22 września br. w siedzibie F5 Konsulting odbyło się spotkanie rozpoczynające debatę wokół zagadnienia Circular Economy – gospodarki z założenia odnawialnej, wypierającej linearny model „weź, wytwórz, wyrzuć”. Kluczową ideą takiego kierunku jest uniezależnienie rozwoju gospodarczego od konsumpcji ograniczonych zasobów oraz szerokie zastosowanie ponownego użycia i recyklingu.

More

18 maja w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu ponad 80 osób wzięło udział w drugim spotkaniu z cyklu Diversity Business Meetings in Poznań, poświęconemu tematyce INTERKULTUROWOŚCI w praktyce biznesowej. Diversity Business Meetings in Poznań to wspólna inicjatywa Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, F5 Konsulting oraz Diversity Hub z Krakowa. Pierwsze odbyło się 24 listopada 2015 roku i rozpoczęło w Wielkopolsce debatę na temat zarządzania różnorodnością w organizacjach, głównie w środowisku pracy.

More

Już 18 maja (g. 12:00 - 16:20) w Centrum Kultury Zamek odbędzie się drugie seminarium z cyklu Diversity Business Meetings in Poznań, poświęcone tematyce interkulturowości w praktyce biznesowej. Organizatorami wydarzenia są: Uniwersytet Ekonomiczny, F5 Konsulting oraz Diversity Hub. Wydarzenie dostarczy praktycznych rozwiązań w obszarze zatrudniania i współpracy z obcokrajowcami. Będzie również źródłem inspiracji i polem do refleksji nad interkulturowością lub wielokulturowością w środowisku biznesowym. 

More

17 marca br. F5 Konsulting oraz Innowia Sp. z o.o zorganizowały na terenie Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego konferencję biznesową dla przedsiębiorców z województwa podlaskiego. Tematyka obejmowała wskazanie możliwości wsparcia rozwoju przedsiębiorstw funduszami europejskimi i krajowymi. 

More
Business advisory services
Transaction and financial advisory services
F5 Project Management
Human capital management
European advisory services and international projects
Improving the efficiency and quality of public services
F5 Academy Business Training