25. urodziny F5 Konsulting za nami!

Z końcem roku 2016 zamykamy obchody naszego 25-lecia! Rok jubileuszowy spędziliśmy niezwykle aktywnie, nie tylko angażując się w bieżącą działalność projektową, ale także podejmując się nowych wyzwań.

Wspierając ekspercki wizerunek marki F5, powołaliśmy do życia inicjatywę Bridge to Excellence, której ideą jest wspieranie – poprzez konferencje, seminaria, warsztaty, wykłady, webinaria, networking – doskonalenia przedsiębiorstw oraz rozwoju innowacji. Za nami również już trzy edycje Diversity Business Meetings in Poznań – Porozmawiajmy o Różnorodności. To organizowany przez nas wespół z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu oraz Diversity Hub z Krakowa cykl spotkań organizowanych z myślą o tym, że szeroko i rozmaicie pojmowana różnorodność stanowi źródło efektywności i innowacyjności organizacji. 
Ten rok potwierdził też naszą dbałość o rozwój własnych kompetencji. Kilkunastu naszych ekspertów zostało objętych kursem z dziedziny zarządzania projektami według metodyki IPMA, zdając wymagające egzaminy i uzyskując certyfikaty na poziomie D oraz C. A jako firma – co stanowi dla nas niemałe wyróżnienie – otrzymaliśmy status Autoryzowanej Jednostki Szkoleniowej przy IPMA.

Z czym wkraczamy w nowe ćwierćwiecze działalności, jakie cele wyznaczyliśmy sobie jako organizacja oraz co stanowi naszą największą wartość w codziennej działalności – o tym opowiedział krótko Zarząd oraz eksperci F5 – zapraszamy do lektury i obejrzenia filmu.

 

Będą efekty – wypowiedź Zarządu F5 Konsulting

 

Doradztwo biznesowe
Doradztwo transakcyjne i finansowe
F5 Project Management
Zarządzanie
kapitałem ludzkim
Doradztwo europejskie
i projekty międzynarodowe
Poprawa efektywności
i jakości usług publicznych