Agnieszka Wołyńska

Menedżer
Trener, coach, doradca w obszarze HR

Zarządzanie kapitałem ludzkim
F5 Akademia Szkolenia biznesowe
Doradztwo biznesowe

+48 781 791 582
agnieszka.wolynska@f5.pl

  • Ekspert w dziedzinie HR oraz doradztwa biznesowego

  • Psycholog i pedagog

  • Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytetu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej

  • Certyfikowany trener (Szkoła Trenerów TROP) i coach (Warszawska Wyższa Szkoła Ekonomiczna)

Specjalizuje się w doskonaleniu zarządzania w oparciu o kompetencje, zarządzanie talentami i projektowanie ścieżek karier, zarządzanie zmianą i kulturą organizacyjną oraz zarządzanie różnorodnością. Projektuje programy rozwoju talentów, bada zaangażowanie pracowników i klimat organizacji, a także prowadzi rekrutację i selekcję pracowników, tworzy systemy ocen i systemy motywacyjne, wspiera w budowaniu  środowiska proinnowacyjnego w firmach.
Jako kierownik, ekspert bądź trener brała udział w realizacji szeregu projektów doradczo-szkoleniowych dla podmiotów prywatnych z branży produkcyjnej, ubezpieczeniowej, transportowej, FMCG, a także dla sektora publicznego.

Prowadzi warsztaty i treningi, szkoli w zakresie umiejętności menedżerskich, umiejętności interpersonalnych, psychologii biznesu, zagadnień HR. Obszary jej specjalizacji trenerskiej to:

- przywództwo i zarządzanie
- komunikacja i motywowanie
- zarządzanie zmianą
- budowanie zespołu
- praca ze stresem
- programy rozwoju trenerów (Train the Trainers)
- projektowanie strategii komunikacyjnej.

W F5 odpowiedzialna za dobór kadry trenerskiej o kompetencjach odpowiednich do potrzeb projektów rozwojowych realizowanych dla klientów.  

Prowadziła szkolenia m.in. dla następujących klientów: D+H Polska, Shaltbau – Rawag, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Agencja Rozwoju Pomorza w Gdańsku, Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej, Mueller Fabryka Świec, Wyższa Szkoła Biznesu w Pile, Laboratorium Arkanów Biznesu w Katowicach, Grupa Furman Nieruchomości, Graphcom.

Pracowała jako ekspert ds. innowacji w projekcie „Zarządzanie innowacją”, w ramach którego dla ponad stu firm zostały opracowane strategie innowacji i plany wdrożenia projektów zmian.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Email
Telefon
Wiadomość