Aktualności

10 maja na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu w ramach Dnia Konsultingu, organizowanego po raz siódmy przez Studenckie Koło Naukowe Compertus przy Katedrze Zarządzania Strategicznego, wiceprezes F5 Jolanta Jackowiak wygłosiła inspirujący wykład na temat kompetencji przywódczych.

Więcej
8 maja 2017

Ekspert F5 na UEP

10 maja na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu w ramach Dnia Konsultingu, organizowanego po raz siódmy przez Studenckie Koło Naukowe Compertus przy Katedrze Zarządzania Strategicznego, wiceprezes F5 Jolanta Jackowiak wygłosi inspirujący wykład na temat kompetencji przywódczych.

Więcej

26 kwietnia odbyła się Gala Finałowa XIV edycji konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości, organizowanego przez Prezydenta Miasta Poznania i Starostę Poznańskiego. Partnerem merytorycznym konkursu jest niezmiennie od lat firma F5 Konsulting, która dokonała oceny zgłoszeń uczestników oraz przedstawiła członkom Kapituły rekomendację ze wskazaniem laureatów w czterech kategoriach.

Więcej

Nasz partner – IPMA Polska zaprasza do udziału w prestiżowym konkursie Polish Project Excellence Award, odbywającym się w Polsce od 2007 roku.

Konkurs propaguje najbardziej spektakularne osiągnięcia w praktyce zarządzania projektami poprzez nagrodzenie doskonale zarządzanych projektów oraz docenienie prowadzących je zespołów.

Więcej

Zapraszamy na coroczne święto biznesu, organizowane od 7 lat  w Poznaniu, które na stałe wpisało się w  kalendarz ważnych wydarzeń miasta. Dni Przedsiębiorczości są wspólną inicjatywą Miasta Poznania, Powiatu Poznańskiego oraz środowisk gospodarczych i naukowych reprezentowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, instytucje otoczenia biznesu oraz uczelnie poznańskie.

Więcej

6 kwietnia w siedzibie Urzędu Miasta Poznania odbyło się posiedzenie Kapituły Konkursowej XIV edycji Konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. W spotkaniu, któremu przewodniczył Jędrzej Solarski, zastępca prezydenta Poznania, uczestniczyli przedstawiciele F5 Konsulting: Prezes Zarządu Marek Pankowski oraz Mariusz Maik, Partner.

Więcej
Przejdź do strony: Wydarzenia
Przejdź do strony: Publikacje
Doradztwo biznesowe
Doradztwo transakcyjne i finansowe
F5 Project Management
Zarządzanie
kapitałem ludzkim
Doradztwo europejskie
i projekty międzynarodowe
Poprawa efektywności
i jakości usług publicznych
F5 Akademia Szkolenia biznesowe