Aktualności

3 kwietnia 2017

PMPIADA 2017 za nami!

W sobotę, 1 kwietnia br., w auli Wydziału Historycznego Uniwersytetu Adama Mickiewicza odbyła się druga edycja PMPIADY zorganizowana przez PMI Poland Chapter Oddział w Poznaniu. F5 Konsulting było nie tylko sponsorem tego unikatowego wydarzenia, ale również organizatorem konkursu PODZIEL SIĘ PROJEKTEM, rozstrzygniętego podczas PMPIADY!

Więcej

F5 Konsulting z sukcesem przeszło procedurę akredytacyjną i uzyskało wpis do Bazy Usług Rozwojowych. Dzięki temu możemy realizować szkolenia oraz świadczyć usługi rozwojowe dofinansowane z funduszy UE!

Więcej

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy partnerem PMI Chapter Poland podczas tegorocznej edycji PMPIADY. Już dziś zapraszamy wszystkich project managerów na to unikatowe wydarzenie, które odbędzie się 1 kwietnia na Wydziale Historycznym UAM na Morasku.

Więcej
20 lutego 2017

Certyfikat SUS 2.0

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający wdrożenie i realizację wymagań Standardu Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, upoważniający nas do pozyskiwania dofinansowania na szkolenia w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych (RPO), przyznawanego za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych.

Więcej

Nasz partner – IPMA Polska zaprasza do uczestnictwa w szkoleniach przygotowujących do roli asesora Polish Project Excellence Award 2017. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych Kierowników Zespołów Asesorów i trenerów: Grzegorza Szałajko oraz Grzegorza Dzwonnika.

Więcej

Rozpoczął się nabór do XIV edycji prestiżowego konkursu organizowanego przez Prezydenta Miasta Poznania i Starostę Poznańskiego, adresowanego do mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz startupów, wyróżniających się dynamizmem i innowacyjnością w działaniu. Celem konkursu jest wspieranie przedsiębiorstw sektora MŚP z Poznania i powiatu poznańskiego.

Więcej
Przejdź do strony: Wydarzenia
Przejdź do strony: Publikacje
Doradztwo biznesowe
Doradztwo transakcyjne i finansowe
F5 Project Management
Zarządzanie
kapitałem ludzkim
Doradztwo europejskie
i projekty międzynarodowe
Poprawa efektywności
i jakości usług publicznych
F5 Akademia Szkolenia biznesowe