Aktualności

Nasz partner – IPMA Polska zaprasza do udziału w prestiżowym konkursie Polish Project Excellence Award, odbywającym się w Polsce od 2007 roku.

Konkurs propaguje najbardziej spektakularne osiągnięcia w praktyce zarządzania projektami poprzez nagrodzenie doskonale zarządzanych projektów oraz docenienie prowadzących je zespołów.

Więcej

Zapraszamy na coroczne święto biznesu, organizowane od 7 lat  w Poznaniu, które na stałe wpisało się w  kalendarz ważnych wydarzeń miasta. Dni Przedsiębiorczości są wspólną inicjatywą Miasta Poznania, Powiatu Poznańskiego oraz środowisk gospodarczych i naukowych reprezentowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, instytucje otoczenia biznesu oraz uczelnie poznańskie.

Więcej

6 kwietnia w siedzibie Urzędu Miasta Poznania odbyło się posiedzenie Kapituły Konkursowej XIV edycji Konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. W spotkaniu, któremu przewodniczył Jędrzej Solarski, zastępca prezydenta Poznania, uczestniczyli przedstawiciele F5 Konsulting: Prezes Zarządu Marek Pankowski oraz Mariusz Maik, Partner.

Więcej
3 kwietnia 2017

PMPIADA 2017 za nami!

W sobotę, 1 kwietnia br., w auli Wydziału Historycznego Uniwersytetu Adama Mickiewicza odbyła się druga edycja PMPIADY zorganizowana przez PMI Poland Chapter Oddział w Poznaniu. F5 Konsulting było nie tylko sponsorem tego unikatowego wydarzenia, ale również organizatorem konkursu PODZIEL SIĘ PROJEKTEM, rozstrzygniętego podczas PMPIADY!

Więcej

F5 Konsulting z sukcesem przeszło procedurę akredytacyjną i uzyskało wpis do Bazy Usług Rozwojowych. Dzięki temu możemy realizować szkolenia oraz świadczyć usługi rozwojowe dofinansowane z funduszy UE!

Więcej

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy partnerem PMI Chapter Poland podczas tegorocznej edycji PMPIADY. Już dziś zapraszamy wszystkich project managerów na to unikatowe wydarzenie, które odbędzie się 1 kwietnia na Wydziale Historycznym UAM na Morasku.

Więcej
Przejdź do strony: Wydarzenia
Przejdź do strony: Publikacje
Doradztwo biznesowe
Doradztwo transakcyjne i finansowe
F5 Project Management
Zarządzanie
kapitałem ludzkim
Doradztwo europejskie
i projekty międzynarodowe
Poprawa efektywności
i jakości usług publicznych
F5 Akademia Szkolenia biznesowe