Aktualności

20 lutego 2017

Certyfikat SUS 2.0

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający wdrożenie i realizację wymagań Standardu Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, upoważniający nas do pozyskiwania dofinansowania na szkolenia w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych (RPO), przyznawanego za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych.

Więcej

Nasz partner – IPMA Polska zaprasza do uczestnictwa w szkoleniach przygotowujących do roli asesora Polish Project Excellence Award 2017. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych Kierowników Zespołów Asesorów i trenerów: Grzegorza Szałajko oraz Grzegorza Dzwonnika.

Więcej

Rozpoczął się nabór do XIV edycji prestiżowego konkursu organizowanego przez Prezydenta Miasta Poznania i Starostę Poznańskiego, adresowanego do mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz startupów, wyróżniających się dynamizmem i innowacyjnością w działaniu. Celem konkursu jest wspieranie przedsiębiorstw sektora MŚP z Poznania i powiatu poznańskiego.

Więcej

Już wkrótce nowe rozdanie środków KFS. Sprawdź, kto może ubiegać się o dofinansowanie swoich szkoleń!

Więcej
28 listopada 2016

Jak zawsze – gramy fair!

W Programie Przedsiębiorstwo Fair Play bierzemy udział już od ponad dekady. W tegorocznej edycji poza tradycyjną statuetką prezes zarządu Marek Pankowski uhonorowany został tytułem Ambasadora Fair Play w Biznesie.

Więcej

F5 Konsulting miała zaszczyt być partnerem zorganizowanej przez International Project Management Association Polska międzynarodowej konferencji Kompetencje profesjonalistów w zarządzaniu projektami, która odbyła się w dniach 17-18 listopada w Warszawie. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia Dobrochna Ciosek zaprezentowała rolę procesów HR i kompetencji w zarządzaniu projektami na przykładzie potentata branży paliwowej, a Jolanta Jackowiak wzięła udział w dyskusji panelowej na temat znaczenia certyfikacji IPMA w doskonaleniu organizacji.

Więcej
Przejdź do strony: Wydarzenia
Przejdź do strony: Publikacje
Doradztwo biznesowe
Doradztwo transakcyjne i finansowe
F5 Project Management
Zarządzanie
kapitałem ludzkim
Doradztwo europejskie
i projekty międzynarodowe
Poprawa efektywności
i jakości usług publicznych
F5 Akademia Szkolenia biznesowe