Aktualności

Jako partner tegorocznej konferencji International Project Management Association Polska z przyjemnością informujemy, że 9 października w wyniku obrad jury Polish Project Excellence spośród wszystkich zgłoszonych projektów wyłoniono finalistów konkursu na najlepiej zarządzany projekt PPEA 2016. Laureatów poznamy 17 listopada podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w szczególnym miejscu – w Centrum Produkcji Filmowo-Telewizyjnej ATM Studio w Warszawie.

Więcej

Konferencja International Project Management Association Polska od lat gromadzi wyjątkowych ludzi, którzy poprzez swoje działania propagują ideę zarządzania projektami w Polsce i na całym świecie. To wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu wszystkich pasjonatów zarządzania projektami, reprezentujących różnorodne branże. XIX Konferencja IPMA Polska odbywać się będzie w dniach 17–18 listopada br. w Sound Garden Hotel w Warszawie przy ulicy Żwirki i Wigury 18. Tegoroczna edycja konferencji jest organizowana w formule międzynarodowej. Będą w niej uczestniczyć project managerowie z Polski i z zagranicy.

Więcej

Konkursy, w ramach których przedsiębiorcy mogą pozyskiwać dotacje unijne wspomagające ich rozwój, nabierają coraz większego tempa. 
Aplikować można zarówno o środki wojewódzkie (kryterium: miejsce prowadzenia działalności), jak i ogólnopolskie.

Więcej

Z przyjemnością informujemy, że kilkunastu ekspertów F5 Konsulting zyskało międzynarodowy certyfikat potwierdzający kompetencje i umiejętności w obszarze zarządzania projektami na poziomie IPMA-D.

Więcej

Kodeks Dobrych Praktyk Restrukturyzacji powstał w ramach drugiej edycji kampanii: „For better data flow – praktykuj efektywne transakcje”. W opracowaniu kodeksu brała udział Małgorzata Kuik, Partner F5, która obok innych specjalistów z bogatym doświadczeniem w obszarze restrukturyzacji, należy do grona ekspertów Rady Programowej kampanii.

Więcej

II edycja kampanii edukacyjnej „For better data flow – praktykuj efektywne transakcje” dobiega końca. Kodeks Dobrych Praktyk Restrukturyzacji, w tworzeniu którego brała Małgorzata Kuik, Partner F5, zostanie zaprezentowany po raz pierwszy podczas III Polskiego Kongresu Prawa Restrukturyzacyjnego, KongRes 2016, który będzie miał miejsce 16-17 czerwca br. w Warszawie.

Więcej
Przejdź do strony: Wydarzenia
Przejdź do strony: Publikacje
Doradztwo biznesowe
Doradztwo transakcyjne i finansowe
F5 Project Management
Zarządzanie
kapitałem ludzkim
Doradztwo europejskie
i projekty międzynarodowe
Poprawa efektywności
i jakości usług publicznych
F5 Akademia Szkolenia biznesowe