Aktualności

Konsorcjum w składzie F5 Konsulting Sp. z o.o. (lider), Doradztwo Gospodarcze DGA S.A., Central Europe Trust Polska Sp. z o.o., Migut Media S.A. oraz JDJ Bachalski Sp. z o.o. wdrażać będzie na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich w zakresie Działania 2.3., projekt "Program szkolenia kadr dla rozwoju produktów turystycznych II".

Celem projektu jest podniesienie konkurencyjności sektora turystycznego w wybranych regionach kraju poprzez doskonalenie umiejętności i kwalifikacji kadr zarządzających i pracowników przedsiębiorstw turystycznych oraz instytucji i organizacji mających wpływ na funkcjonowanie sektora turystycznego.

Wartość projektu to 20 250 000 zł.

Więcej

Rozpoczęła się rekrutacja na konferencje ogranizowane w ramach projektu "Turystyka - współna sprawa". Konferencje odbędą się regionach: dolnośląskim, podlaskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim i świętokrzyskim.

Więcej

Ostatni ranking firm doradczych w Polsce, opracowany przez Warsaw Business Journal, potwierdził wysoką pozycję F5 Konsulting. Zajęliśmy 2 miejsce wśród polskich firm doradczych.

Ranking WBJ obejmuje zarówno polskie firmy doradcze, jak i globalne sieci firm świadczące usługi konsultingowe. W gronie wszystkich uczestników rankingu uplasowaliśmy się na wysokim, 7 miejscu.

Więcej

Polskie firmy, samorządy oraz organizacje turystyczne potrzebują i oczekują szkoleń podnoszących kwalifikacje merytoryczne pracowników - wynika z badania przeprowadzonego dla organizatorów projektu "Turystyka - wspólna sprawa" przez PBS. Największe zainteresowanie budzą szkolenia związane z marketingiem i promocją produktu turystycznego (70%) oraz pozyskiwaniem funduszy na rozwój (68%).

Więcej

Rozpoczęła się rekrutacja na konferencje ogranizowane w ramach projektu "Telepraca. Ogólnopolski program promocji i szkoleń dla przedsiębiorców".

Więcej

30 grudnia 2005 roku rozpoczął się proces prywatyzacji PE Megawat Sp. z o.o., w którym F5 Konsulting jest doradcą Ministerstwa Skarbu Państwa.

Więcej
Przejdź do strony: Wydarzenia
Przejdź do strony: Publikacje
Doradztwo biznesowe
Doradztwo transakcyjne i finansowe
F5 Project Management
Zarządzanie
kapitałem ludzkim
Doradztwo europejskie
i projekty międzynarodowe
Poprawa efektywności
i jakości usług publicznych
F5 Akademia Szkolenia biznesowe