Aktualności

Ostatni ranking firm doradczych w Polsce, opracowany przez Warsaw Business Journal, potwierdził wysoką pozycję F5 Konsulting. Zajęliśmy 2 miejsce wśród polskich firm doradczych.

Ranking WBJ obejmuje zarówno polskie firmy doradcze, jak i globalne sieci firm świadczące usługi konsultingowe. W gronie wszystkich uczestników rankingu uplasowaliśmy się na wysokim, 7 miejscu.

Więcej

Polskie firmy, samorządy oraz organizacje turystyczne potrzebują i oczekują szkoleń podnoszących kwalifikacje merytoryczne pracowników - wynika z badania przeprowadzonego dla organizatorów projektu "Turystyka - wspólna sprawa" przez PBS. Największe zainteresowanie budzą szkolenia związane z marketingiem i promocją produktu turystycznego (70%) oraz pozyskiwaniem funduszy na rozwój (68%).

Więcej

Rozpoczęła się rekrutacja na konferencje ogranizowane w ramach projektu "Telepraca. Ogólnopolski program promocji i szkoleń dla przedsiębiorców".

Więcej

30 grudnia 2005 roku rozpoczął się proces prywatyzacji PE Megawat Sp. z o.o., w którym F5 Konsulting jest doradcą Ministerstwa Skarbu Państwa.

Więcej
Przejdź do strony: Wydarzenia
Przejdź do strony: Publikacje
Doradztwo biznesowe
Doradztwo transakcyjne i finansowe
F5 Project Management
Zarządzanie
kapitałem ludzkim
Doradztwo europejskie
i projekty międzynarodowe
Poprawa efektywności
i jakości usług publicznych
F5 Akademia Szkolenia biznesowe