Aktualności

Wystartowała druga edycja kampanii „For better data flow – praktykuj efektywne transakcje”, która skupia się na rozwinięciu rekomendacji zawartych w Kodeksie Dobrych Praktyk Transakcyjnych dla procesów restrukturyzacyjnych. Członkiem Rady Programowej, której zadaniem będzie opracowanie Kodeksu Dobrych Praktyk Restrukturyzacyjnych, jest Małgorzata Kuik, Partner F5. Efektem pracy ekspertów kampanii będzie opracowanie pierwszego z serii Kodeksów Branżowych, tj. Kodeksu Dobrych Praktyk Restrukturyzacyjnych.

Więcej

Jest nam niezmiernie miło poinformować o aktywnym udziale F5 Konsulting w jednym z najbardziej kluczowych i prestiżowych wydarzeń gospodarczych w naszym mieście – VI edycji Dni Przedsiębiorczości Poznań.

19 kwietnia br. o godz. 16 Dobrochna Ciosek moderowała panel dyskusyjny Wyzwania w realizacji projektów innowacyjnych w branży turystycznej. O godz.18 Zarzad oraz przedstawiciele F5 wzięli udział w gali finałowej konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości.
20 kwietnia br. o godz. 13.30 Jarogniew Podeszwa odpowiedział na pytanie skąd wielkopolscy eksporterzy mogą czerpać środki na zwiększenie aktywności na rynkach zagranicznych.

Więcej

19 kwietnia odbyła się Gala Finałowa XIII edycji konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości, organizowanego przez Prezydenta Miasta Poznania i Starostę Poznańskiego. Partnerem merytorycznym konkursu jest niezmiennie od lat firma F5 Konsulting, która dokonała oceny zgłoszeń uczestników oraz przedstawiła członkom Kapituły Konkursu raport z rekomendacją finalistów w poszczególnych kategoriach.

 

Więcej

Już w najbliższy piątek 8 kwietnia o g. 12:30 zapraszamy na bezpłatne webinarium organizowane przez naszego partnera – IPMA Polska, na którym wybitni eksperci IPMA Polska: dr Grzegorz Dzwonnik, doświadczony wieloletni asesor nagrody polskiej i międzynarodowej, oraz Marek Sodolski, zwycięzca pierwszej edycji konkursu i wieloletni członek jury, przedstawią proces i korzyści z aplikowania do konkursu na najlepiej zarządzany projekt Polish Project Excellence Award 2016 oraz zaprezentują nowy model Project Excellence, według którego będą oceniane tegoroczne projekty.

Więcej

Nasz partner – IPMA Polska zaprasza do udziału w prestiżowym konkursie Polish Project Excellence Award, odbywającym się w Polsce od 2007 roku.

Konkurs propaguje najbardziej spektakularne osiągnięcia w praktyce zarządzania projektami poprzez nagrodzenie doskonale zarządzanych projektów oraz docenienie prowadzących je zespołów. Ocena projektów zgłoszonych do konkursu dokonywana jest z wykorzystaniem uznanego na świecie modelu IPMA Project Excellence Model.

Więcej

Mamy przyjemność poinformować, iż właśnie pojawiła się czwarta odsłona Przewodnika po Konsultingu dedykowanego w szczególności dla studentów oraz osób zainteresowanych branżą doradczą. F5 Konsulting, obok firm z wielkiej czwórki, zaangażowała się w tworzenie tegorocznej edycji.

Więcej
Doradztwo biznesowe
Doradztwo transakcyjne i finansowe
F5 Project Management
Zarządzanie
kapitałem ludzkim
Doradztwo europejskie
i projekty międzynarodowe
Poprawa efektywności
i jakości usług publicznych