Aktualności

Minister Skarbu Państwa Rzeczypospolitej Polskiej zaprasza do negocjacji w sprawie nabycia akcji spółki Bellona Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie. Doradcą w prywatyzacji spółki jest F5 Konsulting.

Więcej

Spółka F5 Konsulting została partnerem merytorycznym programu szkoleniowo-doradczego "Pierwszy krok we własny biznes", którego organizatorami są: InQbator Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego Fundacji UAM oraz Urząd Miasta Poznania.

Więcej

F5 Konsulting po raz kolejny zostało uhonorowane nagrodą Przedsiębiorstwa Fair Play. Tytuł przyznawany jest firmom, które w szczególny sposób dbają o przestrzeganie norm etycznych w swoich działaniach.

Więcej

F5 Konsulting Sp. z o.o., rozpoczyna realizację projektu systemowego pn. „Przygotowanie jednostek samorządu terytorialnego do stosowania Wspólnej Metody Oceny (CAF) w procesie mierzenia potencjału i dokonań poprzez szkolenia pracowników i pomoc doradczą”. Celem projektu jest upowszechnienie wiedzy na temat modelu CAF 2006, będącego instrumentem kompleksowego zarządzania jakością dla instytucji sektora publicznego oraz wdrożenie metody CAF w 80 jednostkach pilotażowych z terenu całej Polski.

Więcej

W dziennikach: Rzeczpospolita i Puls Biznesu ukazało się ogłoszenie zapraszające do zgłaszania zainteresowania zakupem pakietu aktywów Agros Nova Sp. z o.o. Doradcą spółki Agros Nova w tym procesie jest F5 Konsulting.

Więcej

Już po raz trzeci z kolei spółka F5 Konsulting pełni zaszczytną funkcję Partnera Merytorycznego Konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. Konkurs organizuje Prezydent Miasta Poznania i Starosta Poznański.

Do udziału serdecznie zapraszamy średnie, małe i mikro przedsiębiorstwa z powiatu poznańskiego.

Więcej
Doradztwo biznesowe
Doradztwo transakcyjne i finansowe
F5 Project Management
Zarządzanie
kapitałem ludzkim
Doradztwo europejskie
i projekty międzynarodowe
Poprawa efektywności
i jakości usług publicznych