Aktualności

F5 Konsulting w konsorcjum z kancelarią Domański Zakrzewski Palinka podpisały umowę z Ministerstwem Skarbu Państwa na świadczenie doradztwa prywatyzacyjnego w procesie zbycia udziałów Spółki Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.

Więcej

F5 Konsulting w konsorcjum z kancelarią Domański Zakrzewski Palinka wygrało przetarg na świadczenie doradztwa prywatyzacyjnego dla Ministra Skarbu Państwa w procesie zbycia akcji spółki Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej SA z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju.

Więcej

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do uczestnictwa w II edycji Targów Produktów i Usług dla Samorządów Lokalnych GMINA, nad którą objęliśmy patronat merytoryczny.

Więcej

W dniu 20 października 2010 roku zakończył się proces prywatyzacyjny największego kompleksu uzdrowiskowego w Polsce - Zespołu Uzdrowisk Kłodzkich SA w Polanicy Zdroj - w którym F5 Konsulting pełniło rolę doradcy Ministra Skarbu Państwa.

Więcej

W dniu 14 października 2010 roku odbyła się w Warszawie konferencja podsumowująca projekt „Benchmarking parków technologicznych w Polsce”, realizowany przez F5 Konsulting wraz z Polską Izbą Gospodarczą Zaawansowanych Technologii na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Więcej

W dniu 8 października 2010 roku w Warszawie odbyła się konferencja pn. „Skuteczny i efektywny samorząd terytorialny”.

Więcej
Doradztwo biznesowe
Doradztwo transakcyjne i finansowe
F5 Project Management
Zarządzanie
kapitałem ludzkim
Doradztwo europejskie
i projekty międzynarodowe
Poprawa efektywności
i jakości usług publicznych