Aktualności

Spółka F5 Konsulting znalazła się na 7 pozycji rankingu firm Management Consulting, publikowanego przez Warsaw Business Journal. Pierwsze miejsca zajęły międzynarodowe firmy doradcze.

Więcej

F5 Konsulting realizuje dofinansowany ze środków Unii Europejskiej projekt szkoleń przygotowujących do wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej. Szkolenia skierowane są do właścicieli i pracowników mikro i małych firm budowlanych, architektonicznych oraz związanych z obsługą nieruchomości (w tym biur obrotu, zarządzania nieruchomościami i wyceny nieruchomości).

Dofinansowanie wynosi 80% wartości szkolenia.

Informacje można uzyskać pod numerem infolinii: 061 853 67 20.

Zapraszamy!

Więcej

W dniu 16 lutego br. w siedzibie PKP SA o godz. 14:00 podpisana została umowa na doradztwo w procesie prywatyzacji Przedsiębiorstwa Napraw Infrastruktury Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Doradcą przedsiębiorstwa Polskie Koleje Państwowe SA w procesie prywatyzacji PNI Sp. z o.o. jest F5 Konsulting.

Więcej

W odpowiedzi na opublikowane w dniu 15 stycznia 2010 r. zaproszenie do negocjacji w sprawie nabycia akcji spółki Zespół Uzdrowisk Kłodzkich S.A w Polanicy Zdroju wpłynęło 7 pisemnych odpowiedzi.

Więcej

Pod koniec I kwartału ogłoszony zostanie konkurs na wnioski o dofinansowanie projektów szkoleniowych dla przedsiębiorców w ramach PO Kapitał Ludzki.

Aby skorzystać z dofinansowania, do przygotowania projektu szkoleniowego należy przystąpić już teraz. Jeżeli są Państwo zainteresowani sfinansowaniem szkoleń z funduszy unijnych, zapraszamy do kontaktu z F5 Konsulting, najskuteczniejszym doradcą w zakresie pozyskiwania dofinansowania na projekty szkoleniowe.

Więcej
Doradztwo biznesowe
Doradztwo transakcyjne i finansowe
F5 Project Management
Zarządzanie
kapitałem ludzkim
Doradztwo europejskie
i projekty międzynarodowe
Poprawa efektywności
i jakości usług publicznych