Aktualności

F5 Konsulting razem z dziennikiem "Puls Biznesu" zapraszają na kolejną edycję konferencji "Transakcje fuzji i przejęć w praktyce", która odbędzie się 7 grudnia br. w Warszawie.

Więcej

Firma F5 Konsulting pozyskała dofinansowanie na realizację kolejnych informatycznych projektów szkoleniowych adresowanych do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy Państwa na konferencję pt. "Klastry - innowacyjność, współpraca, efektywność", która odbędzie się w dniu 30 listopada br. we Wrocławiu, w ramach przedsięwzięcia "Polskie klastry i polityka klastrowa".

Więcej

W dniu 25 października br. odbyła się w Urzędzie Miasta Poznania konferencja pn. "Współpraca sektora publicznego z prywatnym - idea partnerstwa". W panelu poświęconym dobrym praktykom PPP w Polsce Jakub Matyjek, menedżer w Departamencie Doradztwa Strategicznego, zaprezentował uczestnikom forum aspekty finansowe projektu "Przystanek", realizowanego przez F5 Konsulting dla ZTM m.st. Warszawy. Konferencja odbyła się pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki.

Więcej
20 października 2011

Klient w centrum uwagi administracji

F5 Konsulting rozpoczęło optymalizację wybranych procesów związanych z obsługą klienta w 70 wskazanych urzędach administracji rządowej w ramach projektu pn. "Klient w centrum uwagi administracj", którego celem jest usprawnienie pracy urzędów administracji rządowej w oparciu o zarządzanie satysfakcją klienta, a - w dalszej perspektywie - pozytywna zmiana wizerunku urzędników administracji rządowej w oczach obywateli.

Więcej
20 października 2011

Kodeks etyki urzędnika

17 października 2011 roku spółka F5 Konsulting - w konsorcjum z firmą Business Media Software Solutions Sp. z o.o. - rozpoczęła realizację projektu "Zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń w formie e-learningu z zakresu kodeksu etyki urzędnika", w ramach projektu "Sprawny Urząd Miasta Szczecin szansą na lepszą administrację". Zamówienie jest realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej
Doradztwo biznesowe
Doradztwo transakcyjne i finansowe
F5 Project Management
Zarządzanie
kapitałem ludzkim
Doradztwo europejskie
i projekty międzynarodowe
Poprawa efektywności
i jakości usług publicznych