Aktualności

Mamy przyjemność poinformować, że rozpoczęliśmy realizację najważniejszego etapu projektu „Procesy, cele, kompetencje – zintegrowane zarządzanie w urzędzie” (www.procesycelekompetencje.pl). Celem działań w najbliższych miesiącach będzie wdrożenie i doskonalenie nowoczesnych metod zarządzania w ministerstwach oraz centralnych i wojewódzkich urzędach administracji rządowej.

Więcej

F5 Konsulting Sp. z o.o. jest Doradcą Polskich Kolei Państwowych SA w procesie sprzedaży udziałów oraz nieruchomości należących do spółki Drukarnia Kolejowa Kraków Sp. z o.o. z siedzibą w Węgrzcach. W dniu 19.11.2014 roku w dzienniku „Rzeczpospolita” ukazało się ogłoszenie zapraszające inwestorów do zgłoszenia zainteresowania udziałem w transakcji nabycia 15 011 udziałów lub nieruchomości należących do spółki Drukarnia Kolejowa Kraków Sp. z o.o. z siedzibą w Węgrzcach.

Więcej

Z radością chcielibyśmy poinformować, że F5 Konsulting za projekt Uniwersytet Piotra i Pawła została Srebrnym Finalistą konkursu Polish Project Excellence Award 2014. Konkurs organizowany był przez międzynarodową organizację IPMA Polska (International Project Management Association Polska). Ogłoszenie wyników odbyło się 6 listopada podczas uroczystej Gali w Hotelu Bristol w Warszawie, w której uczestniczyli także przedstawiciele naszego Klienta.

Więcej

Z wielką przyjemnością informujemy, że decyzją Jury PPEA firma F5 Konsulting z projektem Uniwersytet Piotra i Pawła znalazła się w gronie finalistów tegorocznego konkursu Polish Project Excellence Award, dołączając tym samym do grona firm, które na polskim rynku zarządzają projektami na najwyższym poziomie - biorąc pod uwagę zarówno proces zarządzania projektem, jak i jego szeroko rozumiane rezultaty.

Więcej

Miło nam poinformować, że firma F5 Konsulting przystąpiła w tym roku do stowarzyszenia International Project Management Association (IPMA) - światowej organizacji non-profit, wspierającej rozwój dyscypliny Project Management. IPMA zrzesza 55 stowarzyszeń członkowskich z całego świata i aktywnie promuje zarządzanie projektami wśród organizacji i grup interesu na całym świecie.

Więcej

Wspieramy rozwój elektronicznych usług publicznych administracji samorządowej.

Więcej
Przejdź do strony: Wydarzenia
Przejdź do strony: Publikacje
Doradztwo biznesowe
Doradztwo transakcyjne i finansowe
F5 Project Management
Zarządzanie
kapitałem ludzkim
Doradztwo europejskie
i projekty międzynarodowe
Poprawa efektywności
i jakości usług publicznych
F5 Akademia Szkolenia biznesowe