Aktualności

Już wkrótce nowe rozdanie środków KFS. Sprawdź, kto może ubiegać się o dofinansowanie swoich szkoleń!

Więcej
28 listopada 2016

Jak zawsze – gramy fair!

W Programie Przedsiębiorstwo Fair Play bierzemy udział już od ponad dekady. W tegorocznej edycji poza tradycyjną statuetką prezes zarządu Marek Pankowski uhonorowany został tytułem Ambasadora Fair Play w Biznesie.

Więcej

F5 Konsulting miała zaszczyt być partnerem zorganizowanej przez International Project Management Association Polska międzynarodowej konferencji Kompetencje profesjonalistów w zarządzaniu projektami, która odbyła się w dniach 17-18 listopada w Warszawie. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia Dobrochna Ciosek zaprezentowała rolę procesów HR i kompetencji w zarządzaniu projektami na przykładzie potentata branży paliwowej, a Jolanta Jackowiak wzięła udział w dyskusji panelowej na temat znaczenia certyfikacji IPMA w doskonaleniu organizacji.

Więcej

Jako partner tegorocznej konferencji International Project Management Association Polska z przyjemnością informujemy, że 9 października w wyniku obrad jury Polish Project Excellence spośród wszystkich zgłoszonych projektów wyłoniono finalistów konkursu na najlepiej zarządzany projekt PPEA 2016. Laureatów poznamy 17 listopada podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w szczególnym miejscu – w Centrum Produkcji Filmowo-Telewizyjnej ATM Studio w Warszawie.

Więcej

Konferencja International Project Management Association Polska od lat gromadzi wyjątkowych ludzi, którzy poprzez swoje działania propagują ideę zarządzania projektami w Polsce i na całym świecie. To wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu wszystkich pasjonatów zarządzania projektami, reprezentujących różnorodne branże. XIX Konferencja IPMA Polska odbywać się będzie w dniach 17–18 listopada br. w Sound Garden Hotel w Warszawie przy ulicy Żwirki i Wigury 18. Tegoroczna edycja konferencji jest organizowana w formule międzynarodowej. Będą w niej uczestniczyć project managerowie z Polski i z zagranicy.

Więcej

Konkursy, w ramach których przedsiębiorcy mogą pozyskiwać dotacje unijne wspomagające ich rozwój, nabierają coraz większego tempa. 
Aplikować można zarówno o środki wojewódzkie (kryterium: miejsce prowadzenia działalności), jak i ogólnopolskie.

Więcej
Doradztwo biznesowe
Doradztwo transakcyjne i finansowe
F5 Project Management
Zarządzanie
kapitałem ludzkim
Doradztwo europejskie
i projekty międzynarodowe
Poprawa efektywności
i jakości usług publicznych