Aktualności

F5 Konsulting Sp. z o.o. połączyła siły z Grant Thornton Sp. z o.o. Sp. k. Przystąpiła tym samym do jednej z największych na świecie międzynarodowych organizacji audytorsko-doradczych Grant Thornton International.

Jest nam miło poinformować, że 1 września 2017 r. nastąpiło połączenie konsultingowo-transakcyjnego zespołu firmy F5 Konsulting oraz Grant Thornton – jednej z największych w Polsce firm świadczących usługi audytorskie, doradcze i outsourcingowe, działającej w ramach globalnej organizacji Grant Thornton International.

Więcej

Jeśli jesteś MIKRO, MAŁYM lub ŚREDNIM przedsiębiorcą, którego siedziba (lub oddział) zlokalizowana jest w powiecie: obornickim, poznańskim, szamotulskim, średzkim, śremskim, m. Poznania, lub jesteś PRACOWNIKIEM takiego przedsiębiorcy (również umowa zlecenie) masz szansę uzyskać dofinansowanie na KURS CERTYFIKACYJNY dla PROJECT MANAGERÓW IPMA 4-L-C prowadzony przez naszą AUTORYZOWANĄ JEDNOSTKĘ SZKOLENIOWĄ IPMA F5 Konsulting.  

 

Więcej

10 maja na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu w ramach Dnia Konsultingu, organizowanego po raz siódmy przez Studenckie Koło Naukowe Compertus przy Katedrze Zarządzania Strategicznego, wiceprezes F5 Jolanta Jackowiak wygłosiła inspirujący wykład na temat kompetencji przywódczych.

Więcej

26 kwietnia odbyła się Gala Finałowa XIV edycji konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości, organizowanego przez Prezydenta Miasta Poznania i Starostę Poznańskiego. Partnerem merytorycznym konkursu jest niezmiennie od lat firma F5 Konsulting, która dokonała oceny zgłoszeń uczestników oraz przedstawiła członkom Kapituły rekomendację ze wskazaniem laureatów w czterech kategoriach.

Więcej

Nasz partner – IPMA Polska zaprasza do udziału w prestiżowym konkursie Polish Project Excellence Award, odbywającym się w Polsce od 2007 roku.

Konkurs propaguje najbardziej spektakularne osiągnięcia w praktyce zarządzania projektami poprzez nagrodzenie doskonale zarządzanych projektów oraz docenienie prowadzących je zespołów.

Więcej

Zapraszamy na coroczne święto biznesu, organizowane od 7 lat  w Poznaniu, które na stałe wpisało się w  kalendarz ważnych wydarzeń miasta. Dni Przedsiębiorczości są wspólną inicjatywą Miasta Poznania, Powiatu Poznańskiego oraz środowisk gospodarczych i naukowych reprezentowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, instytucje otoczenia biznesu oraz uczelnie poznańskie.

Więcej
Doradztwo biznesowe
Doradztwo transakcyjne i finansowe
F5 Project Management
Zarządzanie
kapitałem ludzkim
Doradztwo europejskie
i projekty międzynarodowe
Poprawa efektywności
i jakości usług publicznych