F5 Konsulting odświeżyła swoją markę, wprowadzając nowe logo oraz nową identyfikację wizualną

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt poinformować, że F5 Konsulting, w 25. roku istnienia na rynku, odświeżyła swoje logo i w ten symboliczny sposób rozpoczęła nowy etap wyzwań.

W ostatnim czasie skupiliśmy się na aktualizacji naszej strategii biznesowej, której motywem przewodnim jest tworzenie dla naszych Klientów wartości, zawartych w vademecum F5 Optimizer.

Nowa marka wyraża oferowane Państwu wartości i wymierne korzyści, z którymi identyfikuje się cała nasza organizacja, a także odzwierciedla trwałość oraz innowacyjność naszych działań. Wspiera ponadto realizowane przez nas projekty, zarówno biznesowe, jak również z dziedziny społecznej odpowiedzialności biznesu, oraz komunikuje filozofię nowoczesnego konsultingu.
 
Jesteśmy głęboko przekonani, że nasza nowa strategia w lepszy sposób będzie odpowiadać na Państwa potrzeby i oczekiwania oraz przyniesie wiele wymiernych korzyści.
 
Teraz przyszedł czas na zakomunikowanie, kim jesteśmy oraz co proponujemy naszym Klientom i Partnerom. Zapraszamy do odwiedzania naszej nowej strony internetowej, zachęcając jednocześnie do zapisania się do newslettera.
  
Mamy nadzieję na budowanie i rozwój długofalowych, wzajemnie satysfakcjonujących relacji.

Z wyrazami szacunku

         Jolanta Jackowiak                                     Marek Pankowski

        Wiceprezes Zarządu                                    Prezes Zarządu

Doradztwo biznesowe
Doradztwo transakcyjne i finansowe
F5 Project Management
Zarządzanie
kapitałem ludzkim
Doradztwo europejskie
i projekty międzynarodowe
Poprawa efektywności
i jakości usług publicznych