Konkurs na najlepiej zarządzany projekt – Polish Project Excellence Award 2017!

Nasz partner – IPMA Polska zaprasza do udziału w prestiżowym konkursie Polish Project Excellence Award, odbywającym się w Polsce od 2007 roku.

Konkurs propaguje najbardziej spektakularne osiągnięcia w praktyce zarządzania projektami poprzez nagrodzenie doskonale zarządzanych projektów oraz docenienie prowadzących je zespołów.

W roku 2016 laureatami konkursu byli: Urząd Miejski Wrocławia, General Motors Manufacturing Poland Sp. z o.o., PORR Polska Infrastructure SA, Bank Zachodni WBK SA, PKP Polskie Linie Kolejowe SA, SPRINT SA, Atlas Sp. z o.o.

Firmy, które aplikują do konkursu:

  • otrzymują wsparcie i obiektywną ocenę od ekspertów z zakresu zarządzania projektami, którzy wskażą zarówno mocne strony projektu, jak również obszary do dalszego doskonalenia,
  • dostają indywidualny raport z oceny zgłoszonego projektu, który może stanowić podstawę do rozwoju w obszarze zarządzania projektami,
  • w przypadku wyróżnienia – zostają docenione w branży zarządzania projektami jako profesjonaliści; nagroda stanowi źródło motywacji dla całego zespołu projektowego, potwierdzając jego kompetencje i dojrzałość,
  • w przypadku bycia finalistą – biorą udział w konferencji, na której mogą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zarządzania projektami oraz wymienić doświadczenia z innymi finalistami.

Do  5 czerwca należy wypełnić i przesłać wniosek aplikacyjny. W przypadku zainteresowania prosimy o bezpośredni kontakt z Biurem IPMA Polska: Wioletta Kastrau, dyrektor ds. rozwoju produktów i usług IPMA Polska,  tel. 600509129, wioletta.kastrau@ipma.pl.

Zapraszamy do przeczytania ciekawych wywiadów dotyczących konkursu.

Wywiad z asesorem konkursu

Wywiad z laureatrem konkursu

Wywiad z Grzegorzem Dzwonnikiem, odpowiedzialnym z ramienia Zarządu IPMA za konkurs w Polsce

Więcej o konkursie

 

 

Doradztwo biznesowe
Doradztwo transakcyjne i finansowe
F5 Project Management
Zarządzanie
kapitałem ludzkim
Doradztwo europejskie
i projekty międzynarodowe
Poprawa efektywności
i jakości usług publicznych
F5 Akademia Szkolenia biznesowe