Małgorzata Kuik

Partner

Doradztwo biznesowe
Doradztwo transakcyjne i finansowe
Usługi dla sektora publicznego

+48 603 668 125
malgorzata.kuik@f5.pl

  • Ekspert w obszarze doradztwa biznesowego oraz doradztwa transakcyjnego

  • Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu

  • Certyfikowany Project Manager (Certified Project Management Associate IPMA Level D®)

  • Członek rady programowej “For better data flow – practising efficient transactions”

Z konsultingiem związana od ponad 20 lat. Członek rad nadzorczych przedsiębiorstw różnych branż. Jej domenę stanowią tworzenie i redefiniowanie modeli biznesowych, budowanie oraz wdrażanie strategii rozwoju, doskonalenie systemów organizacyjno-zarządczych, jak również implementowanie rozwiązań innowacyjnych w organizacjach. Specjalizuje się także w prowadzeniu procesów transakcyjnych – współpracując z podmiotami prywatnymi z różnych branż, funduszami inwestycyjnymi, grupami kapitałowymi, Skarbem Państwa lub samorządami terytorialnymi, z sukcesem zrealizowała kilkadziesiąt procesów M&A, o wartości do kilkuset milionów złotych.
W swojej  karierze – w roli kierownika oraz eksperta – zrealizowała szereg złożonych projektów, między innymi w branży paliwowej, górnictwa nafty i gazu, farmaceutycznej, elektrotechnicznej, FMCG, IT, motoryzacyjnej, jak również na rzecz sektora publicznego.

Prowadzi warsztaty i treningi, szkoli w zakresie umiejętności menedżerskich, umiejętności interpersonalnych, zagadnień HR. Obszary jej specjalizacji trenerskiej to:

- doradztwo strategiczne
- projektowanie i zarządzanie zmianą w organizacji
- projektowanie strategii komunikacyjnej
- budowanie zespołów projektowych
- komunikacja
- praca ze stresem.

Prowadziła szkolenia m.in. dla następujących klientów: Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej, PN Diament Sp. z o.o., Energomiar Sp. z o.o. (GK Enea SA), Spinko Sp. z o.o.

Pracowała jako ekspert ds. innowacji w projekcie „Zarządzanie innowacją”, w ramach którego dla ponad stu firm zostały opracowane strategie innowacji i plany wdrożenia projektów zmian.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Email
Telefon
Wiadomość