PMPIADA 2017 za nami!

W sobotę, 1 kwietnia br., w auli Wydziału Historycznego Uniwersytetu Adama Mickiewicza odbyła się druga edycja PMPIADY zorganizowana przez PMI Poland Chapter Oddział w Poznaniu. Wydarzenie zgromadziło blisko 300 osób, sympatyków dziedziny zarządzania projektami. F5 Konsulting było nie tylko sponsorem tego unikatowego wydarzenia, ale również organizatorem konkursu PODZIEL SIĘ PROJEKTEM, rozstrzygniętego w trakcie PMPIADY!

Podczas PMPIADY do rywalizacji stanęło 10 prelegentów – doświadczonych ekspertów i project managerów. Każdy z nich wygłosił 20-minutową prelekcję na temat jednego z obszarów wiedzy PMBOK Guide. Oceną wystąpień zajęło się ekspercie jury. Prelegentem Roku 2017 został Paweł Gąsowski, który omawiał zarządzanie jakością w projekcie. Ten sam prelegent zdobył Nagrodę Publiczności. Jury wyróżniło wystąpienie Jakuba Lesińskiego, poświęcone zarządzaniu interesariuszami w projekcie. 

Tuż po wręczeniu nagród dla najlepszych prelegentów ogłoszony został zwycięzca konkursu PODZIEL SIĘ PROJEKTEM, polegającego na przygotowaniu krótkiego case study projektu. Nagroda główna z rąk Dobrochny Ciosek, Portfolio Project Managera F5, trafiła do Michała Imaszewskiego za studium projektu Przebudowa napędu zwrotnic tramwajowych w Poznaniu z ręcznych na elektryczne wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą w trybie „zaprojektuj i wybuduj”.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! 

 

 

Doradztwo biznesowe
Doradztwo transakcyjne i finansowe
F5 Project Management
Zarządzanie
kapitałem ludzkim
Doradztwo europejskie
i projekty międzynarodowe
Poprawa efektywności
i jakości usług publicznych
F5 Akademia Szkolenia biznesowe