PRZYWÓDZTWO W RÓŻNORODNOŚCI tematem wiodącym trzeciej edycji DBM in Poznań

Już 23 listopada br. o godz. 11 w siedzibie Volkswagen Poznań Sp. z o.o. odbędzie się trzecie seminarium z cyklu Diversity Business Meetings in Poznań  „The Power of Leadership in Diversity”.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie prof. dr hab. Henryk Mruk z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, który wygłosi prelekcję poświęconą problematyce przywództwa XXI wieku oraz wyzwaniom w obszarze różnorodności.

Trzecia odsłona DBM to doskonała okazja do wymiany doświadczeń na temat kompetencji przywódczych w zróżnicowanym  środowisku biznesowym, poznania dobrych praktyk stosowanych przez liderów oraz znalezienia inspiracji do wdrażania skutecznych rozwiązań w organizacjach w obszarze różnorodności.

Wydarzenie kierowane jest do zarządów, dyrektorów firm, menedżerów biznesu, menedżerów HR, HR biznes partnerów. Zapraszamy również kadrę kierowniczą administracji publicznej, nauki i kultury.

Organizatorami wydarzenia są: Uniwersytet Ekonomiczny, F5 Konsulting oraz Diversity Hub. Partnerem oraz gospodarzem wydarzenia jest Volkswagen Poznań Sp. z o.o.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – wymagana rejestracja!
Serdecznie zapraszamy!

Zapisz się już dziś

 

Miejsce wydarzenia: siedziba Volkswagen Poznań sp. z o.o., ul. Warszawska 349, Poznań (Budynek BUS)

 

NASI EKSPERCI

Zobacz relację z I edycji wydarzenia! 

Zobacz relację z II edycji wydarzenia! 

O idei Diversity Business Meeting in Poznań 

 

Doradztwo biznesowe
Doradztwo transakcyjne i finansowe
F5 Project Management
Zarządzanie
kapitałem ludzkim
Doradztwo europejskie
i projekty międzynarodowe
Poprawa efektywności
i jakości usług publicznych