Przejdź do strony: Aktualności
Przejdź do strony: Wydarzenia

Publikacje

Po zerwaniu przez Amicę negocjacji dotyczących przejęcia Maan Sp. z o.o. spółka wciąż poszukuje odpowiedniego celu akwizycyjnego. Zainteresowana jest firmami dystrybucyjnymi, ale także produkcyjnymi, specjalizującymi się w lodówkach i okapach.

Więcej

Na ostatni, 14. przetarg dotyczący zbycia Krośnieńskiej Huty Szkła Krosno, wpłynęły dwie oferty przebijające ówczesną cenę wywoławczą, tj. 105 mln zł. Centrum Nowych Technologii zaproponowało 110,8 mln zł, natomiast Tadcaster Sp. z o.o., należąca do mającego siedzibę w RPA funduszu inwestycyjnego Coast2Coast, zaproponowała 121,2 mln zł.

Więcej

Już w październiku, gdy podpisana została przedwstępna umowa zakupu akcji trzeciego gracza na rynku, którym jest Multimedia Polska, przez największego w Polsce operatora telewizji kablowej, czyli UPC, spekulowano, że nowy kablowy gigant prawdopodobnie będzie musiał odsprzedać część biznesu.

Więcej

Orbis poprzez buy back nabywa pięć hoteli działających na Węgrzech. Wykup ma na celu wyeliminowanie kosztów leasingu hoteli, które uprzednio były wykorzystywane na podstawie umów leasingowych pod markami Accora.

Więcej

Czy bardziej efektywne są szkolenia otwarte, czy zamknięte? Czy w ogóle można je porównać? Wreszcie – w których lepiej uczestniczyć? 
Odpowiedzi na te oraz inne pytania na łamach „Gazety Finansowej” udzielił Artur Olszewski, Partner F5 Konsultnig Sp. z o.o.

Więcej

W najnowszym wydaniu czasopisma „Fundusze unijne w pytaniach i odpowiedziach” Jarogniew Podeszwa, Partner F5 Konsulting, prezentuje bogatą ofertę Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój dla dużych przedsiębiorstw.

Więcej
Doradztwo biznesowe
Doradztwo transakcyjne i finansowe
F5 Project Management
Zarządzanie
kapitałem ludzkim
Doradztwo europejskie
i projekty międzynarodowe
Poprawa efektywności
i jakości usług publicznych
F5 Akademia Szkolenia biznesowe