Przejdź do strony: Aktualności

Wydarzenia

Zapraszamy project managerów, koordynatorów, kierowników projektów oraz wszystkich entuzjastów dziedziny zarządzania projektami do udziału w konkursie na najciekawsze case study projektu.

Więcej

Z końcem roku 2016 zamykamy obchody naszego 25-lecia! Rok jubileuszowy spędziliśmy niezwykle aktywnie, nie tylko angażując się w bieżącą działalność projektową, ale także podejmując się nowych wyzwań.

Więcej

23 listopada ponad 80 reprezentantów różnorodnych środowisk biznesowych i instytucji otoczenia biznesu wzięło udział w trzeciej edycji Diversity Business Meetings in Poznań pn. SIŁA PRZYWÓDZTWA W RÓŻNORODNOŚCI. Uczestników DBM gościł w swoich progach partner wydarzenia – Volkswagen Poznań Sp. z o.o.

Więcej

Już 23 listopada br. o godz. 11 w siedzibie Volkswagen Poznań Sp. z o.o. odbędzie się trzecie seminarium z cyklu Diversity Business Meetings in Poznań  „The Power of Leadership in Diversity”.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie prof. dr hab. Henryk Mruk z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, który wygłosi prelekcję poświęconą problematyce przywództwa XXI wieku oraz wyzwaniom w obszarze różnorodności.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – wymagana rejestracja!

Więcej

22 września br. w siedzibie F5 Konsulting odbyło się spotkanie rozpoczynające debatę wokół zagadnienia Circular Economy – gospodarki z założenia odnawialnej, wypierającej linearny model „weź, wytwórz, wyrzuć”. Kluczową ideą takiego kierunku jest uniezależnienie rozwoju gospodarczego od konsumpcji ograniczonych zasobów oraz szerokie zastosowanie ponownego użycia i recyklingu.

Więcej

18 maja w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu ponad 80 osób wzięło udział w drugim spotkaniu z cyklu Diversity Business Meetings in Poznań, poświęconemu tematyce INTERKULTUROWOŚCI w praktyce biznesowej. Diversity Business Meetings in Poznań to wspólna inicjatywa Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, F5 Konsulting oraz Diversity Hub z Krakowa. Pierwsze odbyło się 24 listopada 2015 roku i rozpoczęło w Wielkopolsce debatę na temat zarządzania różnorodnością w organizacjach, głównie w środowisku pracy.

Więcej
Przejdź do strony: Publikacje
Doradztwo biznesowe
Doradztwo transakcyjne i finansowe
F5 Project Management
Zarządzanie
kapitałem ludzkim
Doradztwo europejskie
i projekty międzynarodowe
Poprawa efektywności
i jakości usług publicznych
F5 Akademia Szkolenia biznesowe