Zgłoś się do konkursu PODZIEL SIĘ PROJEKTEM

Zapraszamy project managerów, koordynatorów, kierowników projektów oraz wszystkich entuzjastów dziedziny zarządzania projektami do udziału w konkursie na najciekawsze case study projektu.

Projekty, programy i portfele projektów stanowią trwały element nowoczesnych organizacji. W świecie pełnym procedur i schematów stały się przestrzenią do działania ukierunkowanego na efektywność i wydajność. Wdrożenie nawet najlepszych pomysłów nie jest proste, wiąże się z wyzwaniami, ryzykami oraz ograniczeniami. Trzeba jednak wiedzieć, co zrobić, by przedsięwzięcia zostały dobrze przygotowane, sprawnie przebiegały i zrealizowały założone cele.

Naszym celem jest promocja NAJLEPSZYCH ROZWIĄZAŃ I CIEKAWYCH IDEI w obszarze  zarządzania projektami!

Zasada konkursu jest prosta: PODZIEL SIĘ PROJEKTEM – przygotuj krótkie case study projektu (fikcyjnego, hipotetycznego bądź zaczerpniętego z własnych doświadczeń zawodowych), zaproponuj ciekawą nazwę przedsięwzięcia, opisz je najlepiej, jak potrafisz, osadź w kontekście biznesowym, a resztę pozostawiamy Tobie! Prześlij case study mailem do dnia 27.03.2017 roku do godz. 23.59 na adres konsulting@f5.pl.

Do wygrania 500 zł oraz nagrody książkowe! Szczegóły w regulaminie!

Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród podczas PMPIADY 2017 – „poznańskich zawodów” dla project managerów, które odbędą się 1 kwietnia na Wydziale Historycznym UAM (Morasko).

Regulamin dostępny na stronie fb.

 

Doradztwo biznesowe
Doradztwo transakcyjne i finansowe
F5 Project Management
Zarządzanie
kapitałem ludzkim
Doradztwo europejskie
i projekty międzynarodowe
Poprawa efektywności
i jakości usług publicznych
F5 Akademia Szkolenia biznesowe