Wydarzenia

22 września br. w siedzibie F5 Konsulting odbyło się spotkanie rozpoczynające debatę wokół zagadnienia Circular Economy – gospodarki z założenia odnawialnej, wypierającej linearny model „weź, wytwórz, wyrzuć”. Kluczową ideą takiego kierunku jest uniezależnienie rozwoju gospodarczego od konsumpcji ograniczonych zasobów oraz szerokie zastosowanie ponownego użycia i recyklingu.

Więcej

18 maja w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu ponad 80 osób wzięło udział w drugim spotkaniu z cyklu Diversity Business Meetings in Poznań, poświęconemu tematyce INTERKULTUROWOŚCI w praktyce biznesowej. Diversity Business Meetings in Poznań to wspólna inicjatywa Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, F5 Konsulting oraz Diversity Hub z Krakowa. Pierwsze odbyło się 24 listopada 2015 roku i rozpoczęło w Wielkopolsce debatę na temat zarządzania różnorodnością w organizacjach, głównie w środowisku pracy.

Więcej

Już 18 maja (g. 12:00 - 16:20) w Centrum Kultury Zamek odbędzie się drugie seminarium z cyklu Diversity Business Meetings in Poznań, poświęcone tematyce interkulturowości w praktyce biznesowej. Organizatorami wydarzenia są: Uniwersytet Ekonomiczny, F5 Konsulting oraz Diversity Hub. Wydarzenie dostarczy praktycznych rozwiązań w obszarze zatrudniania i współpracy z obcokrajowcami. Będzie również źródłem inspiracji i polem do refleksji nad interkulturowością lub wielokulturowością w środowisku biznesowym. 

Więcej

17 marca br. F5 Konsulting oraz Innowia Sp. z o.o zorganizowały na terenie Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego konferencję biznesową dla przedsiębiorców z województwa podlaskiego. Tematyka obejmowała wskazanie możliwości wsparcia rozwoju przedsiębiorstw funduszami europejskimi i krajowymi. 

Więcej

15 marca br. na Politechnice Poznańskiej ponad 150 osób – wśród nich przedsiębiorcy, przedstawiciele środowiska nauki, kultury oraz instytucji otoczenia biznesu – uczestniczyło w seminarium Co różni dobrych od najlepszych? RZECZ O EFEKTYWNEJ REALIZACJI PRZEDSIĘWZIĘĆ w ramach inicjatywy Bridge to Excellence. Wydarzenie zostało zorganizowane przez F5 Konsulting, Politechnikę Poznańską oraz Wielkopolską Izbę Przemysłowo-Handlową i objęte patronatem przez IPMA Polska (International Project Management Association) oraz Polską Izbę Firm Szkoleniowych.

Więcej

F5 Konsulting oraz Innowia Sp. z o.o. zapraszają podlaskich małych i średnich przedsiębiorców na bezpłatną konferencję poświęconą możliwościom pozyskania przez nich dotacji unijnych. Wydarzenie odbędzie się 17 marca br. w godz. 9:00 – 13:30 w Inkubatorze Technologicznym Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego (ul. Żurawia 71, Białystok).

Więcej
Doradztwo biznesowe
Doradztwo transakcyjne i finansowe
F5 Project Management
Zarządzanie
kapitałem ludzkim
Doradztwo europejskie
i projekty międzynarodowe
Poprawa efektywności
i jakości usług publicznych