Wydarzenia

 

Poznaj uczestników panelu dyskusyjnego Co różni dobrych od najlepszych? RZECZ O EFEKTYWNEJ REALIZACJI PRZEDSIĘWZIĘĆ - uznanych ekspertów biznesu i środowiska nauki.

Więcej

F5 KonsultingPolitechnika Poznańska oraz Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa w dniu 15 marca br. zapraszają na debatę Co różni dobrych od najlepszych? RZECZ O EFEKTYWNEJ REALIZACJI PRZEDSIĘWZIĘĆ z udziałem uznanych ekspertów biznesu i środowiska nauki. Wydarzenie zostało objęte patronatem IPMA Polska oraz Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Więcej

F5 Konsulting wraz z Grupą Investin zaprasza na wielkopolską edycję Akademii Komercjalizacji® Technologii – pierwszego na polskim rynku kompleksowego cyklu szkoleniowo-warsztatowego. Startujemy w Poznaniu już 22 marca. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy!

Więcej

21 stycznia w ramach spotkań z cyklu KOMPAS, organizowanego przez Katedrę Zarządzania i Coachingu Collegium Da Vinci, nasz ekspert Szymon Pankowski podzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie doradztwa transakcyjnego.

Więcej

Ogłoszony już po raz 13. konkurs – organizowany przez Prezydenta Miasta Poznania i Starostę Poznańskiego – adresowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz start-upów z Poznania i powiatu poznańskiego, wyróżniających się dynamizmem i innowacyjnością w działaniu.

Więcej

24 listopada br. w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu blisko 70 osób uczestniczyło w pierwszej w Poznaniu otwartej dyskusji na temat różnorodności. Spotkanie inicjujące cykl Diversity Business Meetings in Poznań – Porozmawiajmy o RÓŻNOrodności, zorganizowane przez Uniwersytet Ekonomiczny, F5 Konsulting oraz Diversity Hub, miało na celu rozpoczęcie w Wielkopolsce szerszej debaty na temat zarządzania różnorodnością w organizacjach, głównie w środowisku pracy.

Więcej
Doradztwo biznesowe
Doradztwo transakcyjne i finansowe
F5 Project Management
Zarządzanie
kapitałem ludzkim
Doradztwo europejskie
i projekty międzynarodowe
Poprawa efektywności
i jakości usług publicznych