Wydarzenia

24 listopada br. w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu blisko 70 osób uczestniczyło w pierwszej w Poznaniu otwartej dyskusji na temat różnorodności. Spotkanie inicjujące cykl Diversity Business Meetings in Poznań – Porozmawiajmy o RÓŻNOrodności, zorganizowane przez Uniwersytet Ekonomiczny, F5 Konsulting oraz Diversity Hub, miało na celu rozpoczęcie w Wielkopolsce szerszej debaty na temat zarządzania różnorodnością w organizacjach, głównie w środowisku pracy.

Więcej
26 listopada 2015

Sukcesja a emocje

Nasz ekspert Szymon Pankowski na temat sukcesji z perspektywy doradcy biznesowego.

Za materiał filmowy dziękujemy Sommerrey & Partners Kancelarii radców prawnych sp.p.

Więcej

Z prawdziwą satysfakcją informujemy, że już po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie zespołów najlepiej w Polsce zarządzających projektami. Na zorganizowanej przez IPMA Gali, która odbyła się 22 października br., odebraliśmy nie tylko dyplom finalisty Polish Project Excellence Award i statuetkę, ale także liczne słowa uznania zarówno od Jury konkursu i przedstawicieli KPRM, jak również od uczestników tegorocznej konferencji IPMA. Najlepsi w branży gratulowali nam doskonałego poprowadzenia projektu powszechnie uznanego za złożony i bardzo trudny. Zapraszamy na film o zrealizowanym projekcie oraz na filmową relację z gali.

Więcej

Mamy zaszczyt poinformować, że F5 Konsulting, w 25. roku istnienia na rynku, odświeżyła swoje logo i w ten symboliczny sposób rozpoczęła nowy etap wyzwań. W ostatnim czasie skupiliśmy się na aktualizacji naszej strategii biznesowej, której motywem przewodnim jest tworzenie dla naszych Klientów wartości, zawartych w vademecum  F5 Optimizer.

Więcej
12 października 2015

Trzymaj się łodzi

Zapraszamy na wykład ekspercki poświęcony tematyce innowacyjności. Prelekcję pod tytułem „Trzymaj się łodzi” wygłosił Prezes Zarządu F5 Konsulting Marek Pankowski. Materiał filmowy powstał z okazji jubileuszu 50-lecia ZETO SA - jednej z najstarszych spółek informatycznych w Polsce.

Więcej
8 października 2015

F5 i Filharmonia Poznańska

Miło nam poinformować, że F5 Konsulting po raz kolejny podjęła współpracę z Filharmonią Poznańską im. Tadeusza Szeligowskiego, stając sie partnerem tej instytucji w sezonie artystycznym 2015/2016.

Więcej
Doradztwo biznesowe
Doradztwo transakcyjne i finansowe
F5 Project Management
Zarządzanie
kapitałem ludzkim
Doradztwo europejskie
i projekty międzynarodowe
Poprawa efektywności
i jakości usług publicznych